«Навіщо стільки вчити математику, яка жодного разу навіть не стала в нагоді у реальному житті»? Таке питання можна почути не тільки від дітей, які не хочуть вчити уроки. Виникає він і у дорослих, які не працюють в технічній сфері і не пов'язані з числами.

Таке ж питання іноді ставлять батьки, які думають - чи не віддати дитину на заняття ментальною арифметикою. Стане в нагоді йому вміння швидко рахувати або це буде просто марною навичкою?

Насправді в повсякденному житті навіть у дитини є купа ситуацій, в яких вміння швидко порахувати в розумі може дуже допомогти, наприклад:

  • Дитина починає сама їздити до школи або на якісь заняття і їй треба скористатися транспортом. Вона зможе порахувати, скільки водій повинен віддати решти;
  • Теж саме стосується магазину - коли діти купують солодощі або якісь іграшки, то нерідко відволікаються. Недобросовісні продавці часто користуються цим і обманюють малюків - не додають решту. Дитина, яка знайома з ментальною арифметикою, зможе швидко порахувати навіть не відкриваючись від іграшки і тому не виявиться обдуреним.
  • Дитячі обміни іграшками, наклейками, покемонами і багатьма іншими речами - маленьких дітей, які ще не навчилися рахувати, можуть обдурити старші товариші;

Чим старше стає людина - тим більше ситуацій, в яких їй може знадобитися швидко щось порахувати. І вміння зробити це без калькулятора - корисна навичка.

Багато дітей, які займаються в студії BeGenius вміють рахувати швидше власних батьків. Причому таких результатів вони досягають вже через кілька місяців регулярних занять.