Коли мова йде про гаджети для дітей ніколи не можна відразу сказати - добре це чи погано. Будь-який прогрес і розвиток - це плюс і те, що зараз у нас є можливість користуватися мобільними телефонами, планшетами та комп'ютерами - це, звичайно, добре. Треба визнати - все це стало частиною нашого життя і якось уникнути використання гаджетів дітьми - складно і може призвести до безглуздих конфліктів.

Дослідження на цю тему регулярно проводяться вченими в усьому світі. Всі вони сходяться в одній думці - раннє і безконтрольне залучення дітей до будь-яких цифрових пристроїв призводить до негативних наслідків - аж до недорозвинення соціальних навичок, проблем з пам'яттю і увагою, навіть емоційною сферою. Правда зазвичай це відбувається зовсім не тому, що гаджети - зло. А тому що батьки часто вважають за краще зайняти дітей іграми або мультиками, використовувати смартфон як іграшку, щоб нагородити дитину за гарну поведінку. А ось якщо використовувати сучасні технології на благо - можна значно допомогти дитині в розвитку і заодно зробити легше життя батьків.

Альтернатива - різноманітні розвиваючі програми та заняття. У всьому світі сучасні технології давно використовуються в навчанні - програми для цього створюються фахівцями, і вони покликані не просто розважати дітей і підлітків, а й розвивати і навчати.

Такі програми та платформи - відмінний варіант для компромісу між дітьми і батьками в питанні використання гаджетів. Студія BeGenius теж має власну онлайн-платформу. Вона виконує кілька функцій:

  • Домашні завдання - платформа дозволяє обійтися без використання підручників і зошитів, а це має масу переваг. Дитині або вам не треба буде їх тягати за собою, а займатися можна з будь-якого комп'ютера. Платформу не можна забути десь або втратити.
  • Дистанційні заняття. Якщо ви раптом поїхали у відпустку і пропустили кілька занять - це не страшно. Можна просто виконати всі завдання на платформі з будь-якого комп'ютера в будь-якій точці земної кулі.
  • Можливість підтягнути пропущене у вільний час. Якщо дитина захотіла додатково позайматися або щось повторити - це завжди можна зробити.

Як і будь-який прогрес, гаджети і можливості, які вони дають - це безумовно добре. Але у всьому потрібна золота середина, особливо коли це стосується дітей. Замінювати звичайні розважальні мультики і гри корисними і розвиваючим контентом - відмінний спосіб вирішити проблему занадто частого використання дитиною цифрових пристроїв.