Звичайно, швидкий усний рахунок - це дуже корисне вміння, яке стає у нагоді в побуті. Наприклад, така побутова ситуація, як похід в магазин. Коли ми набираємо багато товару і складаємо його у пакети на касі, то нерідко не встигаємо порахувати - чи правильну суму назвав продавець?

Якщо ж людина вміє швидко рахувати, то вона зможе швидко з'ясувати, скільки грошей їй повинні дати решти. Особливо це корисно для дітей, які часто відволікаються і тому роблять помилки.

Крім того, дослідженнями в усьому світі доведено, що усний рахунок - один з кращих «тренажерів» для мозку.

Ментальна арифметика в студії BeGenius - це одна з численних методик навчання швидкому усному рахунку. Основна її перевага і відмінність від багатьох інших - це всебічний розвиток дитини і залучення обох півкуль мозку - і правої й лівої.

Вміння швидко вирішувати в розумі складні приклади насправді тільки наслідок занять, але не мета. Завдяки ментальній арифметиці діти стають уважнішими, вміють концентруватися на вирішенні певного завдання.

У них розвивається логічне і критичне мислення - а це дуже важливо і для освіти, і для життя загалом. Спробуйте і ви будете здивовані - вже через кілька місяців ваші діти зможуть лічити про себе куди швидше власних батьків.