З кожним роком ментальна арифметика стає дедалі популярнішою - причому ця тенденція спостерігається у всьому світі вже досить давно. Не стало винятком і Запоріжжя - в місті все частіше відкриваються нові студії, які пропонують навчання за цією методикою.

Однак, для навчання дітей ментальній арифметиці мало просто самому вміти рахувати! Треба володіти навичками педагога, вміти працювати з різними дітьми і роз'яснювати матеріал. Крім того, студія повинна мати все необхідне для занять і бути зручно розташованою. Всім цим характеристикам відповідає студія BeGenius.

Отже, наші головні переваги:

  • Ми працюємо вже досить давно, всі наші фахівці - досвідчені педагоги, які вміють працювати з дітьми різного віку та різного рівня;
  • В нашій студії працюють кілька груп, які розділені за віком. Методика викладання діткам 5-6 років сильно відрізняється від тієї, яка використовується для занять з 10-11 річними дітьми.
  • В нашій студії є все необхідне для занять - зошити, рахівниці та інші атрибути, які потрібні для вивчення, ми надаємо. Вам не доведеться нічого шукати і купувати самостійно.
  • У нашій студії є класи в більшості районів Запоріжжя - ви можете підібрати той, у який вам буде зручніше добиратися. Дитину не треба буде возити на заняття через усе місто, завдяки чому заощаджується багато часу і сил.
  • Заняття побудовані в ігровій формі, види діяльності постійно змінюють один одного. За рахунок цього діти не встигають засумувати, вправи для них стають грою. Батьки забирають не втомлену, а задоволену собою дитину;
  • BeGenius - це не тільки вміння швидко рахувати і інтелектуальний розвиток. Це соціалізація дитини, нові знайомства та нові друзі.
  • Головна наша перевага і гордість - це учні студії, які швидко вирішують в розумі приклади, які їх батьки можуть порахувати тільки з калькулятором. Займаючись з нами, діти швидко вчаться, і ці результати бачать їх батьки, і вчителі.

Якщо у вас залишилися якісь питання - ви завжди можете зв'язатися з нами за допомогою одного із зазначених на сайті контактів. Наші співробітники проконсультують вас з будь-якого приводу.