Головне питання батьків, які відправляють своїх дітей навчатися за будь-якою з існуючих методик - це її ефективність. Це не дивно, адже в Запоріжжі з кожним днем ​​ростуть центри «раннього розвитку», кожен з яких обіцяє дивовижні результати.

Велика частина з них - це навіть не методика, а просто повторення програми школи або садка. Дітей вчать читати, писати і грають в якісь ігри. Звичайно, свою роль у розвитку це все грає, але назвати це дійсно ефективним способом, який сприяє інтелектуальному зростанню, складно.

Методика занять ментальною арифметикою використовується буквально тисячоліттями - перші згадки зустрічаються близько 5000 років тому. Звичайно, за століття вона змінилася, але загальні принципи залишилися такими ж.

Загалом, найкращим аргументом у питанні ефективності методики буде те, що в багатьох дуже добре розвинених країнах, таких як Японія, ментальна арифметика входить до шкільної програми. Перед тим, як включити в неї будь-які заняття, вони проходять через престижні міжнародні дослідження, які і доводять ефективність того чи іншого методу.

Методика нашої студії BeGenius розроблялася не один рік і використовує всі принципи ментальної арифметики. У наших фахівців величезний досвід - адже всі діти різні і доносити до них принципи ментальної арифметики теж можна по-різному.

Зазвичай ніяких сумнівів в ефективності занять не залишається вже через кілька тижнів, коли дитина починає легко вирішувати приклади, які далеко не завжди під силу її батькам. Крім того, діти часто починають краще вчитися і в школі, демонструвати успіхи в інших предметах, ніяк не пов'язаних з математикою.

Класи студії знаходяться в декількох районах міста - вам не доведеться витрачати час на довгі поїздки. Крім того, у нас є продумана і налагоджена система занять - діти отримують всі необхідні для навчання канцтовари та роздаткові матеріали.

Найкращою відповіддю на питання «чи ефективна ментальна арифметика» - це діти, які рахують куди швидше власних батьків.