Методики раннього розвитку особливо сильно цікавлять батьків діток з аутизмом. Практичний досвід показує, що якщо з такими дітьми регулярно займатися, то при будь-якій формі хвороби їх стан можна суттєво поліпшити. У найкращому варіанті навіть повністю адаптувати людину для самостійного життя.

Звичайно, ментальна арифметика відмінно підходить для дітей з аутизмом. Адже ця система - це не просто заняття по вивченню математики. Так, дитина вчиться швидко лічити «про себе» і вирішувати дуже складні приклади, але це скоріше наслідок всього іншого. Заняття ментальною арифметикою змушують працювати обидві півкулі мозку, розвивають уяву, вчать дітей візуалізації. І у підлітків, і у малюків розвивається логічне і критичне мислення.

Всі ці якості добре впливають на перебіг хвороби. Досвід занять з такими дітьми показує, що дуже часто заняття ментальною арифметикою відмінно їм підходять і дуже подобаються.

Одна з основних ознак аутизму - це нерівномірний розвиток психіки. Наприклад, дитина може зовсім не вміти розмовляти, але буде фантастично малювати. Вони дуже часто мають відмінні математичні здібності і тому освоюють методику навіть швидше, ніж малюки з стандартним розвитком.

Коли дитина з такими особливостями розвитку освоює ментальну арифметику, то вона відчуває себе впевненою і успішною. Це знижує стрес і підвищену тривожність, які майже завжди супроводжують перебіг хвороби. В результаті діти стають спокійним і врівноваженим, що позитивно впливає на всі інші сфери життя.

Цей діагноз може дуже по-різному проявлятися, тому ніколи не можна на 100% сказати чи підійде дитині та чи інша методика. Фахівці BeGenius мають досвід роботи з дітьми, які мають різноманітні порушення психічного розвитку. Якщо у вас є якісь сумніви - просто приведіть малюка на заняття і спробуйте - це найкращий спосіб з'ясувати, чи підходить йому наша студія. Є велика ймовірність, що вже дуже скоро він почне рахувати набагато краще навіть вас самих, йому буде легко зосередиться в будь-якій справі.